ناصر شهدی پور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آرامش و صمیمیت موجود در ورزش لنگرود اتفاقی به دست نیامده است تاکید کرد فعالیت های حوزه ورزش و جوانان بدون حضور خبرنگاران و انعکاس اخبار به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، ناصر شهدی در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز( چهارشنبه_ ۲۲ مرداد) در دفتر ایشان برگزار شد، با تبریک روز خبرنگار به طلایه داران عرصه خبر، گفت: قلم رسالتی عظیم است تا جائی که مقسّم حق تعالی در قرآن کریم قرار گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود، خبرنگاران را چشم بینا و گوش شنوای جامعه دانست و تصریح کرد: این قشر زحمتکش با حضور فعال در تمامی عرصه ها اخبار را منعکس می کنند اما خود از مظلومان جامعه هستند و دغدغه های شغلی و مالی این قشر باید مورد توجه قرار گیرد.

شهدی ادامه داد: آرامش و صمیمیت موجود در ورزش لنگرود اتفاقی به دست نیامده است و فعالیت های حوزه ورزش و جوانان بدون حضور خبرنگاران و انعکاس اخبار به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه اعتبارات جاری ادارات ورزش و جوانان از درآمد سالن های ورزشی تحت تصدی( اماکن ورزشی بخش خصوصی) تامین می شود، افزود :پول برگشتی در راستای ماده ۸۸ اماکن ورزشی بخش خصوصی که عاید ادارات کل ورزشی می شود، این بخش اعتباری از بهمن سال گذشته بسته شد و به تبع آن شهرستان ها هم دچار مشکلاتی شدند.

شهدی از اعتبار شهرستانی ۹۰۰ میلیون تومانی برای اماکن ورزشی دارای مشکل خبر داد و تصریح کرد: سالن باستانی ملاط با سه میلیارد تومان و چمن مصنوعی کومله با دو میلیارد تومان اعتبار از ارزش افزوده استانی ، پیمانکاران به دلیل عدم توازن قیمت در بازار حاضر به امضا قراردارد و مذاکره نمی شوند.

گفتنی است، در این‌مراسم خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان لنگرود به مناسبت روز خبرنگار تجلیل و قدردانی شدند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=34300