فاریابی با تاکید بر تعامل بیشتر اصحاب رسانه با آموزش و پرورش شهرستان لنگرود، گفت: امیدواریم خبرنگاران با قلم قوی و اندیشه وافر از تفکر ناب اسلامی در این‌ مسیر فعالیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، مجید فاریابی در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه آموزش و پرورش که در دفتر مدیریت برگزار شد، با تبریک روز خبرنگار به فرهیختگان این عرصه که با تلاش و کوشش خود اخبار صحیح را منعکس می کنند، گفت: جایگاه خبرنگاران آنقدر رفیع است که اگر اقدامات انجام شده با سطح کیفی عالی، در جامعه منعکس نشود تلاش مسئولان مفقود واقع شده و این خبرنگاران هستند که در هر شرایطی با انعکاس اخبار در فضای رسانه ای امیدآفرینی را ارتقا می دهند.

مدیر آموزش و پرورش لنگرود با بیان اینکه خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند و در این‌ مسیر کسب رضای بار تعالی را هدف خود قرار می دهند، افزود: هر آن کس که آگاه‌تر است، مسئول تر است و مسئول در قبال ملت و کشور، منافع ملی، باورها و اعتقادات مردم، اخلاق جامعه و ….است و این مسئولیت ها محدودیت نمی آفریند و راه رسیدن به کمال در این حرفه مقدس را هموار می کند.

فاریابی با تاکید بر تعامل بیشتر اصحاب رسانه با آموزش و پرورش شهرستان، تصریح کرد: امیدواریم خبرنگاران با قلم قوی و اندیشه وافر از تفکر ناب اسلامی در این‌ مسیر فعالیت کنند.

گفتنی است، با حکم مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، مجید فاریابی به مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان لنگرود منصوب شد.

مجید فاریابی، متولد سال ۱۳۴۵ در شهر لنگرود و دانشجوی مقطع دکتری مدیریت دولتی است و مدیریت مدارس لنگرود، ریاست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و ریاست اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان را در کارنامه خود دارد.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=34262