نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس مبارزه با فساد در هر سطحی از جامعه را اولویت مجلس یازدهم عنوان کرد و گفت: وجود فساد در هر بخشی مانع رشد و توسعه آن بخش می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ،  رسول فرخی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان فرهنگ اساسی‌ترین نیاز هر جامعه‌ای است، اظهار کرد: یکی از حربه‌های دشمن در جنگ نرم نابودی فرهنگ جامعه اسلامی است.

وی به سرمایه گذاری دشمنان در حوزه فرهنگی اشاره کرد و افزود: در سال‌های اخیر دشمن با استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال نابودی فرهنگ اسلامی و دینی است لذا متولیان این حوزه باید اقدامات اساسی برای مقابله با این توطئه دشمنان انجام دهند.

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس در ادامه یکی از موضوعات روز جامعه را مشکلات اقتصادی عنوان کرد و گفت: یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب توجه مسئولان به حل مشکلات اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مجلس یازدهم مبارزه با فساد در هر سطحی از جامعه است، تصریح کرد: وجود فساد در هر بخشی مانع رشد و توسعه آن بخش می‌شود، فساد با خود مشکلات اقتصادی و معضلات اجتماعی به همراه خواهد داشت.

فرخی با بیان اینکه مجلس به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم است، افزود: باید نقاط ضعف در شهرستان لاهیجان شناسایی شده و مسئولان با همدلی و وحدت برای حل آن تلاش مضاعف کنند

وی در ادامه به برخی پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان لاهیجان اشاره و با بیان اینکه پروژه میدان گیل متعلق به همه مردم گیلان است، گفت: بهره برداری از این پل یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم لاهیجان است که متأسفانه تاکنون محقق نشده در تلاش هستیم تا این پل طی ۲۴ ماه آینده بهره برداری برسد.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=33001

  • منبع خبر : مهر