اسماعیل میرغضنفری در جلسه شورای اداری لاهیجان با تاکید بر اینکه وحدت باید سرلوحه همه کارگزاران برای برون رفت از مشکلات فعلی باشد گفت تا پایان خرداد ماه 11 هزار تن برگ سبز چای به ارزش 47 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده و 82 درصد مطالبات پرداخت شده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ،  اسماعیل میرغضنفری در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت، گفت: تاریخ بیش از چهل ساله نظام انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و شهادت هایی است که برای تحکیم آیه های نظام هزینه شده است.

فرماندار  لاهیجان با اشاره به تاکید موکد رهبری بر وحدت، همدلی و وفاق، تصریح کرد: وحدت باید سرلوحه همه کارگزاران برای برون رفت از مشکلات فعلی باشد که در زیر سقفی به نام قانون و نظام مقدس جمهوری اسلامی با سلایق مختلف بتوانیم خدمت کنیم.
وی ادامه داد: انقلاب شکوهمند اسلامی تنها انقلاب اعتقادی در سراسر دنیا است و در مسیر رسیدن به مرزهای تعیین شده اهتمام داشته و برای حفظ جایگاه حاکمیت نظام و دستاوردها تلاش کنیم.

میرغضنفری با بیان اینکه عملکرد نظام به فرموده رهبر معظم انقلاب باید به اطلاع مردم برسد، گفت: قاضی عملکرد همه مسئولین مردم هستند این نشان گرفته از نظام مردم سالاری دینی است که مردم ولی نعمتان و اربابان هستند.

فرماندار لاهیجان با اشاره به اینکه این شهرستان در راستای اشتغال، معیشت و اقتصاد دغدغه هایی دارد، اذعان کرد: در طول ۱۸ ماه فعالیت در شهرستان بیش از ۶۳۱ میلیارد پروژه های عمرانی در شهرستان انجام شده که ۶۵ میلیارد تومان آن بخش خصوصی و مابقی دولتی است که یکی از پروژه های بزرگ دولتی بیمارستان دکتر پیروز ( قطب درمان شرق گیلان) است.
وی دامه داد: علاوه بر سرفصل اعتبارات در کنار سفر ریاست جمهوری مبلغ ۴۷ میلیارد تومان نیز به پروژه سالن ورزشی تختی اختصاص یافت که در دهه فجر سال گذشته افتتاح شد که پروژه روگذر میدان گیل با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد و ۷۱۳ میلیون تومانی از دیگر پروژه های بزرگ در شهرستان است.

وی همچنین در خصوص شیوع ویروس کرونا که از اواخر سال گذشته شروع شده، افزود: مقابله با ویروس کرونا بهترین نماد وحدت ملی در کشورمان بود که توانستیم از این بحران تا امروز به شایستگی عبور کردیم که اولین شهید خدمت در لاهیجان به شهادت رسیدند و این شهرستان به واسطه گردشگر پذیر بودن در اوایل با حجم زیاد و شیب تند مواجه بود که همچنان نیز باید پروتکل های بهداشتی رعایت شود.
فرماندار لاهیجان پرداخت مطالبات را یکی از دغدغه‌های چایکاران عنوان و اذعان کرد: لاهیجان پایتخت چای ایران است که بیش از ۱۱ هزار تن برگ سبز چای خریداری شده که از ۴۷ میلیارد تومان برگ سبز خریداری شده تا پایان خرداد، ۸۲ درصد مطالبات پرداخت شده است.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=32998