نماینده ولی فقیه در گیلان نداشتن مکان مناسب را یکی از مشکلات جوانان خلاق و مبتکر در استان عنوان کرد و گفت: گیلان نیازمند توجه ویژه و بیشتر به پارک های علم و فناوری و مراکز دانش بنیان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ،  آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و هیئت همراه با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در عرصه پارک های علم و فناوری کشور اظهار کرد: گیلان نیازمند توجه ویژه و بیشتر به پارک های علم و فناوری و مراکز دانش بنیان است.

وی به پسماند به عنوان معضل استان های شمالی به ویژه گیلان اشاره کرد و افزود: آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود از آسیب های رشت محسوب می شود.

امام جمعه رشت با اشاره به تلاش ها و موفقیت های جوانان مبتکر گیلانی در عرصه پسماند و آلودگی های زیست محیطی، بیان کرد: نداشتن مکان مناسب یکی از مشکلات جوانان خلاق و مبتکر در استان است.

آیت الله فلاحتی، توجه به جوانان را بسیار مهم و اثرگذار دانست و تصریح کرد: شاهد توجه ویژه به جوانان خلاق و مبتکر در کشور هستیم بنابراین هر قدر برای جوانان خلاق سرمایه گذاری کنید، ارزشمند است.

وی با بیان اینکه فقر زیر سرسبزی گیلان پنهان شده است، خاطرنشان کرد: زباله های به جا مانده گردشگران موجب آسیب به محیط زیست استان شده و می طلبد در این بخش کمک های لازم را داشته باشید.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=32967