دکتر رضی رییس دانشگاه گیلان با اذعان به اینکه مشروطی دانشجویان در این ترم جزو سنوات حساب نمی‌شود، گفت : دانشجویان بی‌دغدغه فقط در فکر کسب نمره عالی و قبولی باشند زیرا در صورت مشروط شدن این مشروطی جزو سنوات آنان حساب نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، احمد رضی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد مناسب دانشگاه گیلان در برپایی کلاس آموزش مجازی در ایام کرونا اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا و تعطیلی دانشگاه، کارشناسان فنی دانشگاه گیلان وارد عمل شده و سازوکار برگزاری کلاس‌های آنلاین را فراهم کردند که خوشبختانه این امر به بهترین نحو در گیلان اجرا شد.

وی یکی از دغدغه‌های دانشجویان را مسئله نمره پایان‌ترم دانست و گفت امتحانات پایان‌ترم در دانشگاه گیلان آغازشده و نمره آن تنها بخشی از نمره دانشجویان است لذا دانشجویان درخواست دارم به‌هیچ‌وجه نگران نمرات پایان‌ترم خود نباشند.

رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به وضعیت انتخاب واحد درس مردودی توسط دانشجویان تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده دانشجویان تا درصورتی‌که در یک درس نمره قبولی را کسب نکنند می‌توانند برای ترم بعد بدون پرداخت هزینه‌های آن واحد را انتخاب کنند.

رضی با اذعان به اینکه مشروطی دانشجویان در این ترم جزو سنوات حساب نمی‌شود، افزود: دانشجویان بی‌دغدغه فقط در فکر کسب نمره عالی و قبولی باشند زیرا در صورت مشروط شدن این مشروطی جزو سنوات آنان حساب نمی‌شود.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=32910

  • منبع خبر : فارس