مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان امروز با تقدیم نامه ای به اعضای شورای این شهر رسما از سمت خود استعفا داد تا شنیده ها در خصوص حضور وی در استانداری گیلان و انتصابش به عنوان مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری بیشتر رنگ و بوی واقعیت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ،مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان امروز با تقدیم نامه ای به اعضای شورای این شهر رسما از سمت خود استعفا داد تا شنیده ها در خصوص حضور وی در استانداری گیلان و انتصابش به عنوان مدیرکل امور شهری و روستایی استانداری بیشتر رنگ و بوی واقعیت بگیرد.

البته در 31 ماه تصدی کاظمی بر شهرداری لاهیجان، نام او بارها به عنوان گزینه احتمالی تصدی بر مناصب مختلف، از فرمانداری یکی از شهرستان ها گرفته تا مدیرکلی راه و شهرسازی گیلان طرح شده بود. این بار اما استعفای کاظمی از منصب فعلی، بر احتمال تحقق تصدی او بر مدیرکلی امور شهری و روستایی استانداری گیلان افزوده است تا آن جا که گفته می شود حتی روال اداری این انتصاب و استعلام از مراجع مرتبط، در حال انجام است.

از طرف دیگر هم چند وقتی است که برخی رسانه های خبری از احتمال انتصاب هوشنگ عباسقلی زاده به عنوان شهردار بعدی انزلی خبر می دهند. این در حالی است که طی روزهای گذشته، برخی از مدیران انزلی در نامه ای خطاب به اعضای شورا از آن ها خواستند تا سرپرست فعلی شهرداری انزلی را به عنوان شهردار بعدی این شهر برگزینند.

باید منتظر ماند و دید آیا کاظمی جایگزین عباسقلی زاده و عباسقلی زاده هم شهردار بعدی انزلی خواهد شد یا با بروز اتفاق دیگر، دست کاظمی یا عباسقلی زاده از خرمای مانده بر نخیل کوتاه خواهد ماند!

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=31637

  • منبع خبر : خزر آنلاین