مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت نشست فروش تیم سپیدرود به نماینده یک هولدینگ بسیار معتبر که یک اصفهانی است برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، مدیر روابط عمومی تیم سپیدرود رشت گفت: نشست فروش تیم سپیدرود با هدف مذاکره بر سر انتقال تیم سپیدرود به متقاضی اصفهانی که نماینده یک هولدینگ بسیار معتبر است، با حضورافشین ناظمی مدیرعامل و کیومرث بیات مالک فعلی این تیم برگزار شد.

او، با اشاره به اینکه پروسه انتقال تیم سپیدرود به مالک جدید شرایط خاصی را در بر دارد و شامل هزینه‌ای تا ۲ میلیارد تومان است، افزود: در قرارداد واگذاری باشگاه سپیدرود به کیومرث بیات آمده است که در زمان فروش تیم به مالک جدید، کیومرث بیات باید مبلغ دو میلیارد تومان به مالک سابق باشگاه یعنی علی کریمی بپردازد.

مدیر روابط عمومی تیم سپیدرود رشت، با تاکید بر اینکه مبلغ یک میلیارد تومان به علی کریمی برای دادن چک از سوی او به بازیکنان تیم به دلیل گرفتن تخفیف از آن‌ها نیز باید پرداخت شود، گفت: متقاضی خرید که هیچ سابقه‌ای در زمینه باشگاه داری ندارد، برای مذاکره با علی کریمی به مقصد تهران عزیمت کرده و به یک سری توافقات ضمنی نیز دست یافته است.

رادنی دیدار با اشاره با تاکید بر اینکه شرایط فرد متقاضی آن است که تیم سپیدرود را بدون هیچ گونه بدهی در اختیار خواهد گرفت، تصریح کرد: سرمایه گذار اصفهانی در صورت اینکه موفق به خرید باشگاه سپیدرود نشود حاضر است به عنوان اسپانسر هم از تیم حمایت کند.

گفته شده رد پای سیدمحمدعلی ثابت‌قدم شهردار پیشین شهرستان رشت نیز در این معامله به چشم می‌خورد و او از جمله حامیان سرمایه‌دار اصفهانی قلمداد می‌شود.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=31334

  • منبع خبر : ندای گیلان