اسماعیل میرغضنفری گفت طرح غربالگری در ورودی شهر تنها در شهرستان لاهیجان شکل گرفته و تا کنون ۱۶۰۰ خودرو تب سنجی و ارزیابی شده اند ودر ادامه نیز این امر با همکاری دستگاههای ذیربط منسجم ترانجام خواهدشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، مهندس اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان در جلسه با چندتن ازمسئولین شهرستان و اعضای ستاد مبارزه با کرونا ضمن تبریک سال نو و شروع رسمی کار اداری و آرزوی موفقیت و عاقبت به خیری برای تمام مسئولین و کارمندان و مردم شهرستان گفت : اقدامات لازم برای مقابله و پیشگیری با با بیماری کرونا ویروس بنابر دستورالعملها و قوانین مشخص شده باید به شکل متمرکز و در قالب ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور باشد و تا کنون با توجه به تدابیر اندیشیده شده در استانهای شمالی ازجمله شهرستان لاهیجان حدود ۷۰ درصد از تردد و ورود ماشین های غیر بومی با اجرای دستورالعمل های ابلاغ شده کاسته شده است.
وی اظهار داشت :تمام دغدغه ها و نگرانی وتلاشهای انجام گرفته برای حفظ سلامتی مردم است و این مهم باید به شکل منطقی و اجرایی تر انجام. گردد.
فرماندارلاهیجان درادامه گفت: طرح غربالگری در ورودی شهر تنها در شهرستان لاهیجان شکل گرفته و تا کنون ۱۶۰۰ خودرو تب سنجی و ارزیابی شده اند ودر ادامه نیز این امر با همکاری دستگاههای ذیربط منسجم ترانجام خواهدشد.
وی درادامه تاکیدکرد درروستاها نیز نباید پذیرش مسافری انجام گردد.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=30890