اسماعیل میرغضنفری گفت به همت ونظر وهمکاری خود اصناف وبرای احترام به سلامتی مردم، تنها صنوفی که مایحتاج ضروری مردم شامل: میوه فروشی، خواربار فروشی ، قصابی، مرغ و ماهی ،آژانسهای درون شهری، داروخانه‌ها، فروشندگان لوازم طبی ونانوایی ها در ساعات تعیین شده می‌توانند باز باشند وچراغ های روشنایی مکان های گردشگری خاموش ومعابر نیز خاموش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس،  مهندس اسماعیل میر غضنفری فرماندار لاهیجان در جلسه با جمعی از بازاریان و روسای اتحادیه های صنوف مختلف لاهیجان با تاکید بر لزوم جدی گرفتن پیشگیری از بیماری کرونا گفت : با تمام تلاش های انجام شده ، آنچنان که باید مردم این موضوع را جدی نگرفتند و همگان باید بدانند موضوع پیشگیری از بیماری و شرایط کنونی انتخاب بین مرگ و زندگی است .
مهندس میر غضنفری در ادامه با تشریح وضعیت کادر پزشکی گفت : ما قدردان زحمات پزشکان و پرستاران هستیم و با توجه به اتفاقات پیش آمده می بینیم کاردرمانی به شکلی فرسایشی در حال کار هستند وعدم رعایت نکات بهداشتی برخی افراد منجر به خستگی و فرسودگی این مجموعه شده وزحمات همگان را بی نتیجه میگذارد وما باید خود را جای پدرومادری بگذاریم که فرزندپرستار جوان خود را هر روز برای خدمت به مردم به دل خطرمیفرستد.
وی در ادامه ابراز داشت :با توجه به موقعیت گردشگری و قطب پزشکی بودن لاهیجان متاسفانه در وضعیت قرمز قرار داردو هنوز مردم عزیز ترددهای بی مورد درسطح شهردارند .
مهندس میرغضنفری اظهارداشت: از ابتدای کار تمام توان و تلاش خود را برای پیشگیری و بهبود از وضعیت به کار گرفته ایم ولی بهبود اوضاع مستلزم خود آگاهی و آتش به اختیار بودن خود مردم برای پیشگیری و در خانه ماندن و قطع چرخه سرایت این ویروس باید باشد چراکه اعتقاد حاکمیت بر تکریم مردم و احترام به ملت می باشد و هر مکانی که سلامت مردم را به خطر بیاندازد سریعا تعطیل خواهد.
در ادامه این جلسه مقرر گردیدبه همت ونظر وهمکاری خود اصناف وبرای احترام به سلامتی مردم، تنها صنوفی که مایحتاج ضروری مردم شامل: میوه فروشی، خواربار فروشی ، قصابی، مرغ و ماهی ،آژانسهای درون شهری، داروخانه‌ها، فروشندگان لوازم طبی ونانوایی ها در ساعات تعیین شده می‌توانند باز باشند وچراغ های روشنایی مکان های گردشگری خاموش ومعابر نیز خاموش خواهد شد.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=30858