فرمانده انتظامی لاهیجان در گفتگویی اظهار داشت : پس از اعلام گزارش از وقوع درگیری منجر به جرح در لاهیجان و به قتل رسیدن یک جوان 39 ساله ، شناسایی قاتل شروع شد و پس از سه ساعت قاتل و دو همدستش دستگیر شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان اعلام کرد : گزارشی از وقوع درگیری منجر به جرح بین 2 نفر در یک میوه فروشی یکی از مناطق حاشیه‌ شهر لاهیجان به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.

سرهنگ قاسم جانعلی پور افزود: پس از حضور نیروهای امدادی و انتظامی در محل درگیری و انتقال فرد مجروح به بیمارستان، این مرد 39 ساله به علت شدت جراحات وارده بر اثر ضربات چاقو جان باخت.

وی با بیان اینکه با تحقیقات همه جانبه پلیسی و بررسی آثار و علائم به جامانده در صحنه قتل، قاتل شناسایی و دستگیری وی و همدستانش در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت اضافه کرد :‌ قاتل 27 ساله و 2 همدست 27 و 28 ساله وی، در کمتر از 3 ساعت هنگام خروج از شهرستان لاهیجان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان تصریح کرد : قاتل در بازجویی پلیس انگیزه خود را از قتل ، مشاجره لفظی در خرید هندوانه و مصرف مشروبات الکلی اعلام کرد.

در سرهنگ قاسم جانعلی پور در پایان با بیان اینکه آلت قتل از خانه متهم کشف شد ادامه داد : متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=30601