رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استانداv گیلان ضمن بررسی آخرین تحولات مربوط به بیماری کرونا، نیازها، مشکلات و اقدامات مقابله ای انجام شده در این استان ، بر پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی، ادامه جلب کمک از همه بخش ها و استفاده از ظرفیت خیرین برای کمک به مبتلایان و تجهیز بیمارستان ها و نقاهتگاه ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استاندار گیلان ضمن بررسی آخرین تحولات مربوط به بیماری کرونا، نیازها، مشکلات و اقدامات مقابله ای انجام شده در این استان بر  پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی، ادامه جلب کمک از همه بخش ها و استفاده از ظرفیت خیرین برای  کمک به مبتلایان و تجهیز بیمارستان ها و نقاهتگاه ها تاکید کرد.

وی با اشاره به پیگیری هایی که قبلا صورت گرفته و منابع مالی اختصاص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه به مقابله با بحران کرونا گفت: برخی اقدامات باید در سطح ملی صورت گیرد که پیگیری و اجرای سریع آنها ضرورت دارد.

دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان نیز در این گفت وگو، گزارش آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا و مبتلایان به این بیماری و اقدامات پیشگیرانه و  مقابله ای صورت گرفته را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه و نیازها را برای مقابله با این بیماری و درمان سریع مبتلایان بازگو کرد.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=30530