ذبیح نیکفر که در اول سال نمایندگی اش همزمان با برف سنگین 95 چکمه پوش به نقاط مختلف حوزه انتخابیه میرفت   و در مصاحبه های متعدد ار وضع موجود انتقاد میکرد این روز ها ، همزمان با بارش سنگین برف و ایجاد مشکلات متعدد برای مردم و پس از چهار سال از دوران نمایندگی اش و در آستانه انتخابات مجلس،  در سکوت کامل خبری به سر میبرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس،  بارش برف سنگین که از روز دوشنبه در شهرستان لاهیجان و شهرهای مجاور شروع شده مشکلات زیادی را برای مردم منطقه فراهم آورده است.

علی رغم پیش بینی ها و تلاش های مسئولین اجرایی ، شدت بارش در شب گذشته بیش از پیش شد و موجب بسته شدن راه ها و قطعی برق و تلفن در نقاط مختلف شهر و روستاهای لاهیجان شد.

در این شرایط بحرانی که همه مسئولین و مدیران در تلاش هستند تا حد توان مشکلات مردم را به حداقل برسانند جای خالی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس بیشتر از قبل به چشم می آید

ذبیح نیکفر که در اول سال نمایندگی اش همزمان با برف سنگین 95 چکمه پوش به نقاط مختلف حوزه انتخابیه میرفت   و در مصاحبه های متعدد ار وضع موجود انتقاد میکرد این روز ها و پس از چهار سال از دوران نمایندگی و در آستانه انتخابات مجلس،  در سکوت کامل خبری به سر میبرد .

پیگیری برای رفع مشکلات و رساندن صدای وضعیت نابسامان مردم شهرستان به گوش مسئولین ملی شاید کمترین کاری است که میتوان از نماینده شهرستان انتظار داشت اما عدم حصول نتیجه در پیگیری رفع مشکل فرسودگی شبکه برق لاهیجان و بدون تغییر ماندن وضعیت امکانات و تجهیزات راهداری و یا شاید درگیر بودن در جلسات انتخاباتی و تبلیغاتی را میتوان دلیل غیبت نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در روزهایی دانست که مردم با انواع مشکلات دست و پنجه نرم میکنند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=29752