نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: تقلب در خرید رأی نمی‌تواند در سرنوشت انتخابات مؤثر باشد؛ چرا که یک کاندیدا هر قدر هم حرفه‌ای باشد، قادر نیست در شهرستان بیش از ۶۰۰ رأی را جابه‌جا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، مهرداد لاهوتی ، درباره بداخلاقی در فضای انتخابات اظهار کرد: خرید رأی انتخاباتی در جامعه کنونی ایران واقعیت ندارد، چرا که مردم بیش از پیش به اهمیت هر رأی آگاهند و آینده جامعه خود را با وعده و وعید عوض نمی‌کنند.

وی با اشاره به حضور هوشیارانه هیئت‌های نظارت در جریان برگزاری انتخابات افزود: سه دوره نمایندگی را در کارنامه خود دارم و می‌توانم از این منظر ادعا کنم که تقلب در خرید رأی نمی‌تواند در سرنوشت انتخابات مؤثر باشد؛ چرا که یک کاندیدا هرقدر هم حرفه‌ای باشد، قادر نیست در شهرستان بیش از ۶۰۰ رأی را جابه‌جا کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عده‌ای قبل از آغاز زمان قانونی انتخابات شروع به تبلیغات می‌کنند که این درست نیست، البته به شخصه معتقدم یک هفته زمان برای تبلیغات کم است و این کاندیداها را مجبور به تبلیغات غیرقانونی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تخریب انتخاباتی از مصادیق بزرگ انحراف انتخاباتی است که متأسفانه میان کاندیداهای جناح‌های مختلف بسیار هم شایع است و کاندیداها بیش از اینکه در فضای انتخابات برنامه‌ ارائه دهند برای کسب نتیجه تخریب رقیب را سرلوحه قرار می‌دهند و معتقدم این شروع یک ظلم در عرصه کشور است.

  • منبع خبر : خبرگزاری آنا