فرمانده انتظامي استان از شناسایی مالک و توقیف خودرو متواری پس از برخورد با 13 خودرو و 3 عابر پیاده ظرف کمتر از یک ساعت خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، سردار “عزیزاله ملکی”  گفت: یک دستگاه سواری پژو 405 مشکی در بلوار منظریه رشت پس از ایراد خسارت به 3 دستگاه خودرو و انجام حرکات نمایشی و مخاطره آمیز در خیابان امام خمینی و بلوار لاکانی حین فرار از صحنه، با 10 دستگاه خودرو دیگر برخورد کرد.

وی با بیان اینکه این خودرو در تقاطع پورسینا با 3 عابر پیاده برخورد و آنها را نیز مجروح کرد افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته، سرانجام ظرف کمتر از یک ساعت خودرو متواری به صورت بلاصاحب توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در یکی از کوچه‌های فرعی بلوار لاکانی شناسایی شد.

سردار ملکی بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع و لزوم برخورد با رانندگان پر خطر، دستگیری مالک در دستور کار قرار گرفت که با تلاش ماموران پلیس آگاهی ظرف مدت کمتر از یک ساعت مالک خودرو شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه خوشبختانه جراحت 3 عابر پیاده سطحی بود و اقدامات درمانی آنها در حال انجام است خاطرنشان کرد: مالکانی که خودرو‌های آنها در این حادثه دچار خسارت شده‌ می‌توانند به کلانتری 12 شهر رشت مراجعه و با تشکیل پرونده، از این راننده متخلف شکایت کنند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=28746