نماینده ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : شهدا رفتند تا ارزش ها ، نام امام (ره)، اسلام و قرآن زنده بماند و از این رو نباید یاد و خاطره آنها فراموش شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، حجت الاسلام علی رضایی  در مراسم یادواره سرداران ، فرماندهان، شش شهید گمنام و ۶۵۰ شهید شهرستان لاهیجان،  با اشاره به جایگاه و منزلت شهدا افزود : شهدا مظهر قدرت، آرامش و امنیت کشور هستند و نباید یاد و خاطره فداکاری های آنها را فراموش کنیم و باید قدر خانواده های شهدا همواره در جامعه توام با احترام همراه باشد.

وی گفت : دشمنان داخلی هم تلاش دارند که یاد و خاطره شهدا فراموش شود و به آن پرداخته نشود چنانکه برخی از دولت ها در گذشته به شهدا بی توجه بودند باید هوشیار باشیم مبادا در زمان ما هم به شهدا بی اعتنایی کنند.

وی  افزود: شهدا به گردن همه حق دارند و باید از خود سئوال کنیم که آیا حق شهدا را ادا کرده ایم ؟ زیرا شهدا هرچه داشتند در راه خدا دادند آیا مسئوولان وظایف خود را به گونه ای انجام می دهند تا در قبال خون شهدا جوابگو باشند؟

نماینده ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: در برخی شهرها نام شهدا را از برخی خیابان ها و کوچه ها برداشتند درحالی که شهدا برای جامعه ما عزت آوردند و در هشت سال دفاع از کشور دشمن نتوانست یک وجب خاک ایران را جدا کند.

وی با اشاره به مناسبت های هشت و ۹دی اظهار داشت: گیلانیان در هشت دی به صحنه آمدند تا وفاداری خود به اسلام و دفاع از ولایت و رهبری را متجلی کنند و در این مسیر جلودار شدند و این حرکت الگویی شد برای بقیه کشور که در ۹دی برای دفاع از ارزش ها و انقلاب به میدان آمده و وفاداری خود را به ولایت اعلام کردند