آرمان پوریاسری پیشنهاد داد با توجه به تخصص و تجربه هریک از اعضای شوراهای ادوار گذشته ، جا دارد کمیسیون های تخصصی شورا در بررسی مسایل مهم شهری از این عزیزان بعنوان کارشناس دعوت نمایند تا با بهره مندی از تخصص و تجربه این افراد ، تصمیمات بهتری که به نفع شهر و شهروندان است اتخاذ شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، آرمان پوریاسری در سی و هفتمین جلسه شورای شهر لاهیجان ضمن تبریک میلاد فرخنده و با سعادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و امام حسن عسکری (ع) را به عموم هموطنان بویژه همشهریان عزیز تبریک و تهنیت گفتند.

وی با گرامیداشت سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، روز جهانی معلولان را به همه زحمت کشان این حوزه و جامعه معلولان عزیز کشور مان تبریک گفتند.
آرمان پوریاسری با اشاره به زحمات حضرت حجت الإسلام صدیق و قدردانی از ایشان ، ورود حضرت حجت الإسلام سلیمانی امام جمعه جدید را به شهرستان لاهیجان تبریک گفتند و برای هر دو این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون داشتند .

وی با اشاره به تجربیات اعضای شورا در ادوار گذشته ، پیشنهاد نمودند با توجه به تخصص و تجربه هریک از اعضای شوراهای ادوار گذشته ، جا دارد کمیسیون های تخصصی شورا در بررسی مسایل مهم شهری از این عزیزان بعنوان کارشناس دعوت نمایند تا با بهره مندی از تخصص و تجربه این افراد ، تصمیمات بهتری که به نفع شهر و شهروندان است اتخاذ شود . همچنین استفاده از نظرات صاحب نظران در حوزه های مختلف از جمله جامعه مهندسان ، پزشکان و… می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات باشد . وی  با عنوان « همه چیز را همگان دانند » با تأکید بر اهمیت این موضوع ، از ریاست شورا خواستار اجرایی شدن این مهم شدند .

آرمان پوریاسری با اشاره به زحمات و پیگیری های زیادی که از سوی شورا وشهرداری به جهت بازگشایی خیابان عاقلیه و خیابان حد فاصل خرمشهر به منظریه انجام گرفت ، خواستار آغاز عملیات زیرسازی آنها شدندو افزدند: این مهم قطعاً در کاهش بار ترافیکی شهر تأثیر بسزایی خواهد داشت  .
وی در ادامه از شهردار لاهیجان به جهت بهبود شرایط قرارداد و افزایش حقوق پرسنل شهرداری و توجه به وضعیت معیشت پرسنل تشکر و قدردانی نمودند .

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=28035