شنیده ها حاکی از آن است که تغییر در مدیریت شرکت شهرک های صنعتی گیلان منتفی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، شنیده ها حاکی از آن است که تغییر در مدیریت شرکت شهرک های صنعتی گیلان منتفی نشده است.
با وجود آنکه قرار بود رحیم شوقی معاون کنونی عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی گیلان منصوب و مشغول کار شود، اما پس از انتصاب محمدولی روزبهان به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و تقاضای او از استاندار گیلان مبنی بر اهمیت پروژه های عمرانی و کلان منطقه آزاد، رفتن شوقی به شرکت شهرک های صنعتی استان منتفی شده ولی همچنان تغییر در مدیریت این نهاد مهم و اثرگذار حوزه مرتبط با صنعت گیلان، در دستور کار است.
عدم رضایت مدیران بالادستی استانی و بعضی از نمایندگان از مدیریت مدیرعامل کنونی شرکت شهرک های صنعتی استان و کم انگیزگی وی در یک سال اخیر، از دلایل اصلی این تغییر مدیریتی عنوان می شود که پس از سفر اخیر وزیر صنعت، معدن‌و تجارت به گیلان در دستور کار قرار گرفته است.
حالا که رحیم شوقی در اینستاگرام خود رفتن به شرکت شهرک های صنعتی را پایان یافته عنوان کرد در این میان از آقایان واحدی معاون کنونی شهرکهای صنعتی، محمدی معاون سازمان استاندارد استان، کامران پی معاون مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان و مرتضوی معاون مدیرکل اقتصادی استانداری به عنوان گزینه های حضور در راس شرکت شهرک های صنعتی گیلان نام برده شده است.
اگر چه تصمیم گیرنده اصلی در این مورد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور می باشد و باید دید تا چه اندازه نسبت به انجام دوباره این تغییر و تقویت جایگاه مدیریت بعدی دستگاه استانی اش در استان مصمم است.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=27973

  • منبع خبر : گیل خبر