یک سارق حرفه‌ای منزل با ۹ فقره سرقت در شهرستان لاهیجان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، سرهنگ رسول عزیزی، فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره در نقاط مختلف این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: ماموران پاسگاه لفمجان حین گشت زنی، فردی که با یک دستگاه وانت در حال سرقت از یک ساختمان نیمه کاره بود را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لاهیجان اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که پلاک خودرو سارق نیز سرقتی بوده و پس از مواجهه سارق با مدارک به دست آمده، متهم ۲۸ ساله به ۹ فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه متهم در ادامه اعترافاتش بیان داشته که اکثر سرقت‌ها را با هم دستی فرد دیگری انجام داده و همدستش اموال مسروقه را در استان البرز فروخته است، گفت: تلاش‌ها برای دستگیری همدست سارق ادامه دارد.

او با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌های مشابه این پرونده با رعایت هشدار‌های بسیار ساده پلیس پیشگیری کرد، لذا می‌طلبد که شهروندان در این زمینه هشدار‌های پلیس را جدی بگیرند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=27072