دانش‌آموزان مدرسه سبز سمای لاهیجان در راستای اجرای برنامه «کتاب گشت» با سرکشی به برخی مدارس این شهرستان به دانش‌آموزان این مدارس کتاب هدیه کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، در این کار ارزنده فرهنگی که ظهر امروز به بهانه روز جهانی کودک و با حضور نگار نادری رئیس اداره ارشاد شهرستان لاهیجان و برخی هنرمندان این شهرستان برگزار شد، علاوه‌بر اداره ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان بخشداری مرکزی و دهیاران روستاهای سوستان، بازکیاگوراب و لیالستان نیز مشارکت داشتند.

در این برنامه علاوه‌بر اهدای کتاب توسط دانش‌آموزان مدرسه سبز سمای لاهیجان، برنامه‌های دیگری مانند اجرای نمایش عروسکی «کی از همه قوی‌تره» به نویسندگی و کارگردانی سمیه منجم و بازیگری امیر تنها، قصه‌خوانی و معرفی کتاب توسط نیلوفر امینی مربی مفاخر مدرسه سبز و بازی با کودکان به اجرا درآمد و مورد توجه کودکان قرار گرفت.

یکی از ویژگی‌های این برنامه اهدای کتاب توسط کودکان به کودکان است. کودکان و نوجوانان باشگاه کتابخوانی «کتاب‌خورهای شیطان کوه»، «مغزنوش»، «کتاب بازان گیل» از مدرسه سبز سمای لاهیجان و «ردپای آسمان» از اداره فرهنگ و ارشاد پس از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی از کارهای خودشان، عواید حاصل از نمایشگاه را به خرید کتاب اختصاص می‌دهند تا به دوستان‌شان هدیه دهند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=26714