يك درخواست هم از آيت الله رئيسي رئيس قوه قضائيه مي شود .حالا كه دولتمردان نسبت به انتصاب هايشان بي توجه هستند وي به سازمان بازرسي كل كشور و ساير نهادهاي مربوطه دستور دهد تا بررسي شود.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس به نقل از  عصر خبر، البته میل به خدمت در چندین پست در ایرج ندیمی هم استانی آقای نوبخت مربوط به دولت حسن روحانی نیست چرا که یکی از سایتهای خبری در گزارشی در 17 مهر 1389 نوشت: ایرج ندیمی در حال حاضر همزمان مشاور معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، مشاور وزیر صنایع و معادن ، مشاور عالی اتاق تعاون ایران، مشاور ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عضو هیئت مدیره شرکت ایران خودرو مازندران، عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، عضو هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر وعضو هیئت مدیره شرکت مدیریت صنعت قند توسعه صنایع بهشهر است،
جالب است که شرکت پخش رسا که متعلق به دختر نعمت زاده وزیر سابق صنایع و از نزدیکان حسن روحانی است ،60 میلیارد تومان به شفا دارو که ندیمی عضو هیات مدیره آن است  بدهکار می باشد.
ایرج ندیمی در مجلس هفتم نماینده ای اصلاح طلب بود. در دولت احمدی نژاد به جرگه اصول گرایان پیوست وتوانست معاون حقوقی و پارلمانی وزارت صنایع شود. جالب این جاست که ندیمی در سال 92 در سایت خود در انتقاد به نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه که از قضا در حال حاضرمشاور  وی نیز می باشد نوشت: ‘این که مثلا آقای نوبخت در دوره اول نمایندگی ( دوره دوم) تا ششم چه مباحثی را از نظر فکری ( راست یا اصلاح طلب) تعقیب می کرد و یا این که با چه’ تحصیلاتی’ وارد مجلس شد و دوران تحصیل هماهنگ با نماینگی ایشان از کی چپ و … شده است، باز به ما ربطی ندارد اما ….’
البته وی پس از انتصاب به عنوان مشاور نوبخت در سازمان برنامه و بودجه در دیداری با اعضای ستاد حسن روحانی درلاهیجان در دی ماه سال 1392 کنایه اش به مدرک تحصیلی نوبخت را فراموش کرد و با عنوان دکتر از نوبخت یاد کرده و گفت: دکتر’ نوبخت قطعاً سرمایه استان گیلان است. ندیمی با اشاره به شایعه حسادتش به نوبخت، گفت: من اگر به آقای دکتر نوبخت حسادت داشتم، مشاور همین شخص نمی شدم.ندیمی با بیان اینکه با دولت دوست و با دکتر نوبخت رفیق هستیم، تصریح کرد: هرگز دشمن شاد کن نخواهیم شد.
چرا مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیر عامل فولاد غرب آسیا هم شد؟
باید پرسید که انتصاب مشاور رئیس سازمان برنامه بودجه به عنوان مدیر عامل فولاد غرب آسیا و همچنین عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری شفا دارو با چه انگیزه و هدفی انجام شده است و هدف مالکان این دو شرکت از انتصاب ندیمی چیست؟
یک درخواست هم از آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه می شود.حالا که دولتمردان نسبت به انتصاب هایشان بی توجه هستند وی به سازمان بازرسی کل کشور و سایر نهادهای مربوطه دستور دهد تا بررسی شود چرا یک فرد همزمان باید مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه ، مدیر عامل فولاد غرب آسیا و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری شفا دارو باشد؟البته قوه قضائیه به این مورد بسنده نکند و موارد مشابه در سازمان ها ، وزارت خانه ها و شرکتهای دیگر را نیز بررسی کند.
لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=26589