يك درخواست هم از آيت الله رئيسي رئيس قوه قضائيه مي شود .حالا كه دولتمردان نسبت به انتصاب هايشان بي توجه هستند وي به سازمان بازرسي كل كشور و ساير نهادهاي مربوطه دستور دهد تا بررسي شود.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس به نقل از  عصر خبر، البته ميل به خدمت در چندين پست در ايرج نديمي هم استاني آقاي نوبخت مربوط به دولت حسن روحاني نيست چرا كه يكي از سايتهاي خبري در گزارشي در ۱۷ مهر ۱۳۸۹ نوشت: ايرج نديمي در حال حاضر همزمان مشاور معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، مشاور وزیر صنایع و معادن ، مشاور عالی اتاق تعاون ایران، مشاور ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عضو هیئت مدیره شرکت ایران خودرو مازندران، عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، عضو هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر وعضو هیئت مدیره شرکت مدیریت صنعت قند توسعه صنایع بهشهر است،
جالب است كه شركت پخش رسا كه متعلق به دختر نعمت زاده وزير سابق صنايع و از نزديكان حسن روحاني است ،۶۰ ميليارد تومان به شفا دارو كه نديمي عضو هيات مديره آن است  بدهكار مي باشد.
ايرج نديمي در مجلس هفتم نماينده اي اصلاح طلب بود. در دولت احمدي نژاد به جرگه اصول گرايان پيوست وتوانست معاون حقوقي و پارلماني وزارت صنايع شود. جالب اين جاست كه نديمي در سال ۹۲ در سايت خود در انتقاد به نوبخت رييس سازمان برنامه و بودجه كه از قضا در حال حاضرمشاور  وي نيز مي باشد نوشت: ‘اين كه مثلا آقاي نوبخت در دوره اول نمايندگي ( دوره دوم) تا ششم چه مباحثي را از نظر فكري ( راست يا اصلاح طلب) تعقيب مي كرد و يا اين كه با چه’ تحصيلاتي’ وارد مجلس شد و دوران تحصيل هماهنگ با نماينگي ايشان از كي چپ و … شده است، باز به ما ربطي ندارد اما ….’
البته وي پس از انتصاب به عنوان مشاور نوبخت در سازمان برنامه و بودجه در ديداري با اعضاي ستاد حسن روحاني درلاهيجان در دي ماه سال ۱۳۹۲ كنايه اش به مدرك تحصيلي نوبخت را فراموش كرد و با عنوان دكتر از نوبخت ياد كرده و گفت: دکتر’ نوبخت قطعاً سرمایه استان گیلان است. نديمي با اشاره به شایعه حسادتش به نوبخت، گفت: من اگر به آقای دکتر نوبخت حسادت داشتم، مشاور همین شخص نمی شدم.ندیمی با بیان اینکه با دولت دوست و با دکتر نوبخت رفیق هستیم، تصریح کرد: هرگز دشمن شاد کن نخواهیم شد.
چرا مشاور رئيس سازمان برنامه و بودجه، مدير عامل فولاد غرب آسيا هم شد؟
بايد پرسيد كه انتصاب مشاور رئيس سازمان برنامه بودجه به عنوان مدير عامل فولاد غرب آسيا و همچنين عضو هيات مديره شركت سرمايه گذاري شفا دارو با چه انگيزه و هدفي انجام شده است و هدف مالكان اين دو شركت از انتصاب نديمي چيست؟
يك درخواست هم از آيت الله رئيسي رئيس قوه قضائيه مي شود.حالا كه دولتمردان نسبت به انتصاب هايشان بي توجه هستند وي به سازمان بازرسي كل كشور و ساير نهادهاي مربوطه دستور دهد تا بررسي شود چرا يك فرد همزمان بايد مشاور رئيس سازمان برنامه و بودجه ، مدير عامل فولاد غرب آسيا و عضو هيات مديره شركت سرمايه گذاري شفا دارو باشد؟البته قوه قضائيه به اين مورد بسنده نكند و موارد مشابه در سازمان ها ، وزارت خانه ها و شركتهاي ديگر را نيز بررسي كند.