سید روح الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان به همراه پسرش سید مهدی ‎صدرالساداتی و سید رضا صدرالساداتی فعال فرهنگی و مجتبی پرگر مفقود شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، از صبح امروز خبری در فضای مجازی با عنوان گم شدن یکی از نمایندگان استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری منتشر شده است

براین اساس وحید اشتری فعال مجازی در کانال تلگرامی خود نوشت: «سید مهدی ‎صدرالساداتی ساعت ۲ و نیم بامداد چهارشنبه ۱۳ شهریور از قم خارج شده که از فرودگاه مهرآباد برود بندرعباس. تا الان نزدیک ۲۴ ساعت است که هم گوشی خودش خاموش است هم راننده و افرادی که با وی بوده‌اند. همه نگرانند.

فرودگاه می‌گوید حتی دیشب بلیط هواپیما را هم از گیت نگرفته‌اند. سید مهدی مثل بقیه اخیرا چندین بار تلفنی و پیامکی تهدید شده بود. خوشبینانه‌ترین اتفاق اینست کهبازداشت شده باشد. دوستانش تا الآن به خانواده‌شان گفته بودند که به بندرعباس رسیده‌ و در جلسه و سخنرانی است و امکان تماس ندارد تا از نگرانی در بیایند. الآن چه کار باید کرد؟»

اشتری نوشته بود که سید روح الله صدرالساداتی عضو مجلس خبرگان به همراه پسرش سید مهدی ‎صدرالساداتی و سید رضا صدرالساداتی فعال فرهنگی و مجتبی پرگر مفقود شده است.

او ساعتی پیش هم د توئیتی از وضعیت نامعلوم صدرالساداتی‌ها خبر داد. اشتری در توئیتر نوشت: الان تماس گرفتم همسر روح‌الله صدالساداتی عضو خبرگان به پلیس مراجعه کرده تا مفقود شدن شوهرش را اعلام کند. پلیس گفته ماجراهای امنیتی به ما ربط ندارد. رفته خبرگان قم گفته‌اند پیگیری چنین مسائلی به خبرگان مربوط نیست. جلوی خبرگان دارند زنگ می‌زنند ۱۱۰ که گم شدن همسرش را ثبت کند.

واکنش استاندار قم به خبر گم شدن عضو مجلس خبرگان

بهرام سرمست، استاندار قم، در پاسخ به اینکه آیا پیگیری از سوی استاداری قم شده و اطلاع جدیدی دارند یا خیر می‌گوید: تاکنون هیچ گزارشی در این مورد به من نرسیده است.

 

بیانیه مجلس خبرگان

دبیرخانه مجلس خبرگان در واکنش به ناپدید شدن یک عضو این مجلس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ما نیز همچنان پیگیر وضع او هستیم

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«در پی نشر اخباری مبنی بر ناپدید شدن حجت‌الاسلام والمسلمین سید روح‌الله صدرالساداتی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، به اطلاع می‌رساند دبیرخانه این مجلس از لحظه انتشار این خبر، پیگیر موضوع بوده و همچنان در حال پیگیری می‌باشد.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری»

روحانی گمشده کیست ؟

سید مهدی صدرالساداتی برادر سید روح الله صدرالساداتی است که نماینده استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری است. ادعا شده است که هر دو روحانی مفقود شده اند.

سید مهدی صدرالساداتی که در اینستاگرام با هشتگ «#نه_به_اشرافی_گری» شناخته می شود، پیش از این از برخی مسئولان انتقاد کرده بود که دچار اشرافی گری شده اند. انتقادی که البته بی پاسخ نمانده و منتقدان او، این روحانی را متهم به تندروی کردند.

هرچند تاکنون رسما خبری درباره بازداشت این روحانی منتشر نشده اما از زمانی که خبر مفقود شدن وی منتشر شده، حرف و حدیث هایی درباره اینکه چرا خبری از او در دست نیست به بحث گذاشته شده است.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=26123