محسن شیخ شعربافان با تأکید بر لزوم دقت نظر بیشتر در اجرای پروژه های عمرانی شهرداری خواستار طرح و بررسی پروژه های عمرانی در کمیسیون عمران شورا شدند و افزودند: این امر قطعاً باعث جلوگیری از اتلاف هزینه در آینده می گردد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، محسن شیخ شعربافان در جلسه شورای شهر لاهیجان طی سخنانی ، اعیاد سعید قربان و غدیر را به همگان به ویژه مردم شریف شهرستان لاهیجان تبریک عرض نمودند و افزودند : قربانی کردن نمادی از قطع دلبستگی و وابستگی و جلوه ای از ایثار مال و جان در راه محبوب واقعی و رضای خداست . قربانی کردن رسیدن به مقام قرب الهی به وسیله ذبح (گوسفند) لحاظ شده است . خداوند متعال می فرمایند وقتی شما قربانی می کنید ، آنچه متعلق به خداست تقوای شماست نه گوشت نه پوست قربانی در واقع نوعی جهاد با نفس در جهت زدودن تعلقات وابستگی های دنیایی و مادی و رهایی از زندان مال پرستی و دنیا طلبی است .
محسن شیخ شعربافان به برخی از دغدغه های شهروندان از جمله اجرای سنگ فرش خیابان در مبادی ورودی شهر (جنب میدان ابریشم) اشاره و افزودند : از زمان اجرای سنگ فرش این خیابان ، بسیاری از شهروندان طی تماس تلفنی یا مراجعات حضوری به اعضای شورا ، از اجرای این پروژه و مشکلات بوجود آمده ابراز نارضایتی داشتند که متأسفانه به دلیل عدم مطالعات کارشناسی لازم قبل از اجرای این پروژه ، بدون اخذ مصوبه شورای ترافیک و بدون طرح موضوع در کمیسیون عمران شورا ، این پروژه اجرا گردید که هم اکنون شاهد هستیم علاوه بر حیف و میل بیت المال ، ناهمواری های ایجاد شده در محل سنگ فرش میدان ابریشم و ترافیک بسیار شدیدی که در ایام پرتردد تا محل بیمارستان نیز ادامه دارد باعث آسیب زدن به خودروها و ایجاد نارضایتی شهروندان شده که همگی ناشی از عدم مطالعه کارشناسی لازم قبل از اجرای این پروژه است .
وی گفت : اینجانب از پیشگاه شهروندان فهیم لاهیجانی به دلیل عدم دقت نظر لازم عذرخواهی میکنم و از شهرداری لاهیجان تقاضا دارم نسبت به برچیدن و جمع آوری سنگ فرش این خیابان اقدام نمایند.
محسن شیخ شعربافان با اشاره به کوچه های شهید رجایی اظهار داشتند : این کوچه ها اغلب قدمت بالای ۴۰ سال دارند که هم اکنون شهرداری در حال اجرای سنگ فرش آنها می باشد. علت سنگ فرش ورودی کوچه های شهید رجائی چیست؟ با توجه به اینکه بسیاری از طرح های مصوب و پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت شهرداری همچنان نیمه کاره مانده اند.
محسن شیخ شعربافان با تأکید بر لزوم دقت نظر بیشتر در اجرای پروژه های عمرانی شهرداری خواستار طرح و بررسی پروژه های عمرانی در کمیسیون عمران شورا شدند و افزودند: این امر قطعاً باعث جلوگیری از اتلاف هزینه در آینده می گردد .
وی با اشاره به عدم اطلاع شورا از میزان عایدی شهرداری از محل تله کابین خواستار اجرای مصوبه سال گذشته شورای اسلامی شهر در رابطه با حسابرسی و ارائه گزارش مالی درآمدهای شهرداری از محل تله کابین شدند و پرسیدند چه اقداماتی برای وصول مطالبات و گرفتن حق و حقوق شهرداری تاکنون انجام شده است ؟
محسن شیخ شعربافان ضمن قدردانی از پرسنل زحمتکش شهرداری لاهیجان به جهت اجرای عملیات آسفالت معابر سطح شهر اظهار داشتند: جا دارد شهرداری گزارشی از لیست معابر ، خیابانها ، کوچه ها و حجم کار انجام شده و هزینه ریالی آن و همچنین لیست پیمانکاران که در سال ۹۸ مشغول فعالیت بودند را به شورا اعلام نماید .