عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه سپاه با سرنگون کردن پهپاد آمریکا قدرت و پیام ایران را به این کشور تفهیم کرد، گفت: اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران نیز از شکست سیاسی این کشور در عرصه بین‌المللی حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس به نقل از تسنیم ، اسدالله عباسی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در برخورد با دشمنان متجاوز با هیچ کسی شوخی ندارد اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته جاسوسی آمریکا پیام آشکار جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به این کشور مستبد تفهیم کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس حضور مقتدرانه سپاه پاسداران و نیروهای دفاعی و رزمی جمهوری اسلامی برای دفاع از مرزهای سرزمینی کشورمان را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: این موضوع بر اساس تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری، مسئولان و فرماندهان نظام استراتژی امنیتی و غیرقابل خدشه جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از پیشرفت‌های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه‌های دفاعی به عنوان قدرتی بازدارنده سخن گفت و تصریح کرد: کشورمان دیگر آن ایران چهل سال پیش نیست که پس از تجاوز و اشغال بخش‌هایی از خاک خود توسط دشمن، به مقاومت بپردازد بلکه از هم‌اکنون جلوی هر قدرت متجاوزی ایستادگی می‌کند.

عباسی پیش کشیدن بحث برجام و مسئله توان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران توسط غربی‌ها را مقدمه‌چینی آنان برای معامله بر روی توان دفاعی و نظامی کشورمان خواند و گفت: آمریکایی‌ها و طرف‌های اروپایی باید بدانند قدرت نظامی و موشکی جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان قابل مذاکره و معامله نیست.

وی حرکت سپاه پاسداران در ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکایی‌ها را اقدامی قاطعانه و مقتدرانه از سوی کشورمان دانست و ابراز داشت: برای تمامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکایی‌ها کاملاً محرز شده است که ایران در برابر هر گونه تعدی و اقدام نظامی آنان با صلابت تمام در برابرشان ایستادگی خواهد کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه دست از پا خطا کردن دشمن علیه ایران در عرصه نظامی یقیناً شکست آنان را در پی خواهد داشت عنوان کرد: سپاه پاسداران با اقدام شجاعانه اخیر خود پیام روشن و دقیق جمهوری اسلامی را علیه هر حرکت خرابکارانه آمریکایی‌ها در منطقه خلیج فارس و مرزهایش به گوش آنان رساند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه آمریکا با ارسال پهپاد فوق پیشرفته جاسوسی خود به داخل مرزهای ایران قصد محک زدن توان دفاعی کشورمان را داشته است اظهار داشت: جمهوری اسلامی در حفظ دستاوردهای خود با هیچ احدی شوخی ندارد و در برابر اقدامات تجاوزکارانه به شدت برخورد می‌کند.