برانکو در آستانه قبول کردن هدایت الاهلی عربستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، خبرگزاری اماراتی سایت اهداف، در حالی خبر از مذاکره باشگاه الاهلی با برانکو ایوانکوویچ داد که بعد از پیگیری‌های صورت گرفته، مشخص شد این موضوع کاملاً صحت دارد.

ماجرا از این قرار است که برانکو در جلسات اخیرش با مسئولان باشگاه پرسپولیس آنها را در جریان پیشنهاد خوب باشگاه الاهلی عربستان قرار داده بود. در همین راستا برانکو برخلاف دفعات قبل ایران را به مقصد دبی ترک کرد تا از آنجا راهی زاگرب شود. طبق اطلاعات به دست آمده برانکو در این سفر نشست مهمی را با مسئولان باشگاه الاهلی برگزار کرده و برای هدایت این تیم با آنها به توافق اولیه رسیده است.

از این رو قرار است ظرف دو سه روز آینده برانکو به عنوان سرمربی الاهلی رسماً معرفی شود. برانکو در سفرش به کرواسی قرار است برای نهایی کردن تصمیمش با خانواده خود مشورت کند. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس مدعی است با برانکو قرارداد یک ساله دارد.

مرد کروات پیش از این بابت مطالبات عقب‌افتاده‌اش از پرسپولیس از طریق وکیلش با این باشگاه نامه‌نگاری کرد و از آنجا که این باشگاه نتوانست طبق زمان‌های توافق شده مطالبات وی را پرداخت کند، قرارداد فصل آینده وی فاقد اعتبار است. با این شرایط برانکو به‌عنوان مربی آزاد با باشگاه الاهلی مذاکره کرده است. نکته قابل توجه اینکه باشگاه پرسپولیس اگر ظرف 12 روز آینده مطالبات بازیکنان و مربیان کروات خود را ندهد آنها می‌توانند به فیفا شکایت کنند.

گفتنی است  خبرگزاری تسنیم سعی کرد  در خصوص توافق اولیه باشگاه الاهلی با برانکو  با خود این مربی کروات صحبت کند که او ترجیح داد، سکوت اختیار کند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=23957