شهردار لاهیجان گفت ما در طول سال به دلیل تجمع خودرو ها و تخریب آسفالت که به دلیل ترمزهای بسیار زیاد خودرودها در این منطقه رخ میداد ، حدود 400 میلیون تومان هزینه ترمیم آسفالت میدادیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، شب گذشته دکتر کاظمی شهردار لاهیجان به همراه رئیس و اعضای شورای شهر لاهیجان از پروژه آرام راه میدان ابریشم بازدید کردند .

در حاشیه این بازدید شهردار لاهیجان در گفتگو با خبرنگار ابریشم پرس با اشاره به مزیت های سنگ فرش بر آسفالت گفت مکانی که در حال سنگ فرش گذاری و  ایجاد سرعت کاه است در طول سال محل تصادفات عدیده ای بود که این سرعت کاه مانع تصادفات خواهد بود .

وی همچنین افزود مقاوت سنگ فرش نسبت به آسفالت بسیار بالاتر است . ما در طول سال به دلیل تجمع خودرو ها و تخریب آسفالت که به دلیل ترمزهای بسیار زیاد خودرودها در این منطقه رخ میداد ، حدود 400 میلیون تومان هزینه ترمیم آسفالت میدادیم ولی شهروندان شاهد بودند که خیلی زود دوباره آسفالت این قسمت تخریب میشد . بنابراین تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از هزینه کرد اضافه در این قسمت از سنگ فرش استفاده کنیم .

مسعود کاظمی در ادامه گفت انجام این پروژه تا روز دوشنبه به پایان خواهد رسید و  ترددها به شرایط عادی برمیگردد.

شهردار لاهیجان در پایان گفت انجام سنگ فرش از نظر اقتصادی برای مدیریت شهری به صرفه تر است زیرا برخلاف آنچه گفته میشود هزینه اجرا و نگهداری سنگ فرش ها از آسفالت بسیار کمتر است چون فرسایش کمتری دارد و نیاز چندانی به ترمیم پیدا نمیکند .

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=23324