همسر جی لوید ساموئل، هافبک سابق و فقید استقلال متن عجیبی در اینستاگرام خودش منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، یک سال از خبر مرگ جی لوید ساموئل بازیکن انگلیسی سابق باشگاه استقلال تهران میگذرد .

خبری که پس از یکسال هنوز خانواده وی آن را قبول ندارند .

هلیا سهیمی همسر ساموئل روز گذشته در صفحه اینستاگرام مربوط به این بازیکن مطالبی را منتشر کرد و از مشکوک بودن مرگ او گفت . وی در این پست ده دلیل آورده تا اثبات کند ماجرای تصادف و مرگ ساموئل مشکوک بوده است !

همچنین هلیا در ادامه پست این متن را نیز منتشر کرد

یاران جیلوید و آبی های عزیز…
من هلیا سهیمی ساموئل همسر جیلوید هستم،
فردا میشه یک سال که من و خانواده ی جی داریم دنبالش می گردیم… شاید خیلی از شما عزیزان در جریان اتفاقات باشید…
به دو دلیل این پُست رو در پیج همسرم منتشر کردم، اول اینکه همونطور که قبل تر توضیح دادم سعی می کنم اینستاگرامش رو فعال نگه دارم تا توسط اینستاگرام دی اکتیو نشه تا روزی که خودش بیاد و دوباره براتون پُست بزاره. و دوم اینکه برای روشن شدن حقیقت و پیدا کردن همسرم اطلاع رسانی کنم و خواهش کنم که اگر میتونید در این مسیر کمکمون کنید…
در این پُست به ده مورد از مسائل و دروغ هایی که باهاشون مواجه هستیم اشاره کردم و البته که موارد بسیار زیادِ دیگری هم هست… معذرت میخوام اگر طولانی نوشتم، خلاصه تر از این نمی تونستم یک سال اضطراب و نگرانی و بی انصافی رو براتون توضیح بدم… پ.ن۱ برای تمام مواردی که اشاره کردم اسناد و مدارک موجود هست.
#آبی_بودیم_و_آبی_میمونیم
#برای_زندگی_همسرم_میجنگم
پ.ن۲ خواهش می کنم تا روشن شدن حقیقت از جمله ی روحش شاد استفاده نکنید، من و خانواده ی جی ، طبق شواهد موجود بر این باوریم که همسرم زنده ست.