به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، روز گذشته , تصویر نامه تقاضای نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی از معاون بانک مرکزی درخصوص کمک به دخانیات کشور منتشر شد و خیلی سریع از رسانه های معاند سر در آورد .

شرکت ایده آل دخانی ایرانیان یکی از شرکت های تابعه شرکت دخانیات ایران است که وظیفه تامین مواد اولیه دخانیات کل کشور را برعهده دارد و دکتر ذبیح نیکفر به عنوان نماینده مجلس و عضو ستاد کنترل و مبارزه با دخانیات کشور پیگر تامین مواد اولیه شرکت دخانیات ایران میشود تا نزدیک به 6500 نفر از کارکنان این شرکت بتوانند در روزهایی که افزایش نرخ ارز به اقتصاد کشور آسیب رسانده ، به کار و فعالیت خود ادامه دهند و با کنترل بازار مانع استفاده سودجویان و برخی واردکنندگان غیرمجاز محصولات دخانی به کشور شود .

نکته ی جالب توجه سکوت برخی رسانه هاست  که با   لاپوشانی تخلفات برخی که در لوای واردات ملزومات درمانی مردم  اقدام به اخذ ارز دولتی و فروش آن در بازار آزاد در تلاش برای برعکس نشان دادن زحمت یک نماینده هستند.

خاطر نشان میشود در نوشته های آتی سعی خواهیم کرد درخصوص این ارزهای دولتی که در قالب شرکتهای واردات محصولات دارویی اخذ میشود مطالب کاملتری را منتشر کنیم .

 

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=23186