میرغضنفری فرماندار لاهیجان در نشست فعالین حوزه رسانه شهرستان گفت فرماندار دولتی هستم که اهل گفتمان است و ریشه در شعار زنده باد مخالف من دارد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم پرس ، مهندس میرغضنفری فرماندار لاهیجان در نشست فعالین حوزه رسانه شهرستان گفت فرماندار دولتی هستم که اهل گفتمان است و ریشه در شعار زنده باد مخالف من دارد .

وی با انتقاد از برخی مسائل مطرح شده گفت سطح خود را بالا ببرید و مسائل خانوادگی خود را در این جلسات مطرح نکنید .

فرماندار لاهیجان افزود برخی گفته ها بارحقوقی دارد ، اینکه فردی میگوید فرماندار گفته مچ میگیرم ( اشاره به صحبتهای یکی از اعضای جلسه که خطاب به فرماندار گفته بود جایی شنیده ام که گفته اید میخواهم مچ چند نفر را بگیرم اما وقتی با واکنش فرماندار مواجه شد حرفش را تغییر داد) مصداق تشویش است . من نماینده دولتی هستم که شکایت نمیکند اما شما باید هرچه میخواهید بنویسید؟

میرغضنفری افزود اگر میخواهید کمک کنید منصفانه کمک کنید و اگر میخواهید نقد کنید  نقدتان برای ساختن این شهر باشد .

ایشان ادامه داد نگران نیستم که از من انتقاد میکنید که چرا بغل دست نماینده مینشینم . اینکه من گفتم باید پاسخگوی نماینده باشم به دلیل این است که این قانون است . همانطور که  این نماینده مخالف دولت وزیر را به مجلس می آورد و سوال میپرسد .

نماینده عالی دولت در پایان به مجتمع فرهنگی لاهیجان اشاره کرد و گفت در سفر رییس جمهور بارها و بارها موضوع مجتمع را مطرح کردیم و امیدواریم هرچه زودتر موانع برطرف شود