نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: امنیت پایدار، استقلال، صلابت نظام به جهت حمایت‌های مردم محقق شده و این کشور از حضور و حمایت‌های مردم بیمه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، اظهار کرد: فردا در یوم اله ۲۲ بهمن هم شاهد حضور گسترده مردم در راهپیمایی خواهیم بود و ای حضور همانند انقلاب اسلامی و اتفاقات پس از آن، برای جهانیان خیره کننده خواهد بود.

نیکفر با بیان اینکه حضور گسترده مردم نشاندهنده این است که پای اهداف و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند، افزود: امنیت پایدار، استقلال، صلابت نظام به جهت حمایت‌های مردم محقق شده و این کشور از حضور و حمایت‌های مردم بیمه شده است.

وی با بیان اینکه به تعبیر امام(ره) “مردم ولی نعمتان ما هستند”، گفت: در چهل سالگی انقلاب در حالی که در جنگ اقتصادی با استکبار هستیم، کشور به پیشرفت‌هایی دست یافته که می‌تواند با اقتدار این چالش را هم پشت سر بگذارد و مقام معظم رهبری در این راستا فرمودند “در پای این نبرد آمریکا سیلی دیگر می‌خورد”.

نیکفر تصریح کرد: برخی بی تدبیری، سوءمدیریتی‌ها، سوءاستفاده‌ها و اشرافی گری‌ها از مواردی است که باعث ایجاد چالش‌هایی شده که در دهه پیشرو باید جدی تر با آنها مقابله کرد.