مرتضی قاسم زاده با حکم مدیر کل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستانه اشرفیه شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریش ، بدون تردید انتظار مردم از مدیران کل استان در جهت انتصاب مدیران شهرستانی ، این است که از افراد متخصص ، با تجربه و کسانی که با وضعیت شهرستانها آشنا باشند در مسند کار قرار بگیرند .
استان گیلان نیز با توجه به موقعیت خاص اقتصادی وگردشگری خود و نزدیکی شهر ها ، تعداد روستای زیادو تراکم جمعیت ، نیازمند انسجام در امور راهداری و حمل و نقل جاده ای میباشد
تا علاوه بر رفاه حال مردم و شهروندان خیل عظیمی از مسافران و گردشگران که به استان وارد می شود در امنیت وآرامش زمان خود را بگذراند.
یکی از انتصابات به جا و در خور تحسین در اداره راهداری شهرستان آستانه اشرفیه اتفاق افتاد که با بازنشستگی مهندس سیاری، جوانی تحصیل کرده و با تجربه جایگزین وی شد.
با حکم مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان مهندس مرتضی قاسم زاده به ریاست اداره راهداری شهرستان آستانه اشرفیه منصوب گردید .
مهندس قاسم زاده از سال ۸۵ در استخدام اداره راهداری بوده و دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ساختمان ، کارشناسی نقشه کشی و کارشناسی ارشد در رشته gis سیستم اطلاعات جغرافیایی می باشد.
مرتضی قاسم زاده در اداره راهداری در ادوارمختلف مسئولیتهایی از جمله حراست ، مسئول حقوقی، روابط عمومی ، طراحی راه ها ، مسئول حریم وحقوقی در شهرستان‌های رشت ، لاهیجان و سیاهکل و اداره کل راهداری استان گیلان درجهت خدمت به مردم واداره خود فعالیت کرده است.
وی همچنین کارشناس و نماینده قیر استان گیلان در وزارت راه میباشد.
قاسم زاده در خصوص برنامه های خود گفت :تمام تلاش ما در جهت انجام وظایف و اجرای قانون هم چنین از بین بردن دغدغه های مسئولان استانی و کشوری میباشد وتعامل با تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها ،توجه به معشیت کارکنان در دستور کار ما می باشد .