از دکتر صادق زاده به عنوان گزینه های جدی برای تصدی سه معاونت در وزارت صنعت معدن و تجارت نام برده میشود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، در گزارشی كه در رسانه های مختلف آمده است (اینجا را بخوانید ) از یك گیلانی در میان گزینه های چند معاونت در وزارت صنعت یاد شده است.

گفته میشود كه دكتر رمضانعلی صادق زاده كه در مجلس هفتم نماینده رشت و نایب رییس كمیسیون صنایع مجلس بود ، از گزینه های جدی برای تصدی سه معاونت در وزارت صنعت مطرح شده است.

معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ،معاون وزیر ورئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)، و معاونت طرح و برنامه از معاونت هایی میباشد كه از وی برای این معاونت ها نام برده شده است.باید دید كه آیا این عزم در میان نمایندگان گیلان و نوبخت به عنوان معاون رییس جمهور برای به نتیجه رساندن این مهم به واقعیت خواهد انجامید؟

لازم به ذكر است دكتر رمضانعلی صادق زاده متولد شهرستان رشت،فوق دكتری برق،استاد تمام دانشگاه خواجه نصیر،نماینده شهرستان رشت در مجلس هفتم،نایب رییس كمیسیون صنایع مجلس هفتم،معاون صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)،معاون آموزش و پژوهش وزارت صنعت،معدن و تجارت از جمله سوابق وی میباشد