ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر سفر احتمالی 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر رژیم صهیونیستی به این کشور ، اعلام کرد : سرزمین بحرین جای نتانیاهو نیست و مردم این کشور به او خوشآمد نخواهند گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم  ، ائتلاف جوانان با صدور بیانیه ای که در حساب کاربری خود در توئیتر منتشر کرد ، افزود : راهبرد شکست خورده عادی سازی روابط با اسراییل یک جنایت تحریک آمیز و دردناک علیه مردم بحرین محسوب می شود.
بیانیه با بیان اینکه هدف از سفر احتمالی این مقام رژیم صهیونیستی به بحرین ، مصونیت بخشیدن به ‘حمد بن عیسی’ در قبال جنایاتی است که در حق مردم روا داشته است ، افزود : حاکم بحرین در حال حاضر با سیاست آتش و آهن و با حمایت ال سعود و آل نهیان و حمایت های نظامی آمریکا و انگلیس حکمرانی می کند.
در بخش دیگری از بیانیه آمده است : ما مقاومت را به فرزندان و نسل های بعدی خود خواهیم آموخت. امان نامه صهیونیست ها خاندان آل خلیفه را در گردابی که گرفتار آن شده است ، نجات نخواهد داد و سقوط آنها حتمی است . رژیم گمان می کند با فرار به جلو و انداختن خود به دامن صهیونیست ها نجات خواهد یافت و از خواسته های مشروع و قانونی مردم فرار می کند.
ائتلاف جوانان 14 فوریه با بیان اینکه کشورهای عربی به وضوح موضع مردم بحرین علیه صهیونیست ها و در همبستگی با مردم فلسطین را می دانند ، افزود : با وجود زخم های رژیم حاکم بر پیکر مردم بحرین ، زن و مرد و کودکان ما با بلند کردن پرچم فلسطین در مقابل تانک ها و نیروهای امنیتی رژیم فریاد زنده باد فلسطین و مرگ بر رژیم صهیونیستی سر خواهند داد.
روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت در شماره روز یکشنبه ششم آبان خود فاش کرد: کشور بحرین این روزها در حال رایزنی محرمانه‌ای با اسرائیل جهت اعلام آغاز روابطی علنی میان دو طرف است که سفر آتی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به منامه آغازگر آن خواهد بود.
بحرین از 14 فوریه 2011 ( 25 بهمن 1390) صحنه انقلاب مردمی ضد رژیم آل خلیفه است. مردم بحرین خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن دولتی منتخب و آزادی زندانیان سیاسی کشورشان هستند.
ناآرامی‌های بحرین تاکنون ده ها کشته و هزاران زخمی بر جای گذاشته است. رژیم آل خلیفه همچنین صدها نفر را سلب تابعیت کرده است.
گروه‌های مدافع حقوق بشر بارها رژیم آل خلیفه را به خاطر سرکوب مخالفان محکوم کرده‌ و خواستار اصلاحات در نظام سیاسی این کشور شده‌اند.
در تازه ترین اقدام، دادگاه بحرین دیروز (یکشنبه) با لغو حکم تبرئه صادر شده برای شیخ علی سلمان دبیرکل «جمعیت ملی-اسلامی الوفاق» به عنوان بزرگ ‌ترین حزب مخالف رژیم این کشور، او را به حبس ابد محکوم کرد.
دادگاه بحرین همچنین «حسن سلطان» و «علی الاسود» دو نماینده پیشین پارلمان این کشور را نیز به حبس ابد محکوم کرد.
رژیم آل خلیفه این سه تن را به جاسوسی برای قطر در جریان مذاکرات مربوط به حل بحران این کشور در چارچوب راهکار سیاسی متهم کرده است.
این اقدام دولت منامه با مخالف گروههای مختلف بحرینی و سازمان های حقوق بشر جهان روبرو شد. سازمان دیده بان حقوق بشر، انجمن حقوق بشر بحرین، جمعیت الوفاق بحرین ، حزب الله لبنان، علمای بحرین و عفو بین الملل طی بیانیه هایی حکم حبس ابد دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین را محکوم کردند.

لینک کوتاه
http://abrishampress.ir/?p=16224