مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در نشست خبری خود گفت همه مطالبات پیمانکار نیز دریافت و در اختیارش قرار گرفته . همه تلاش ما این است که پروژه تختی در دهه فجر به افتتاح برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در نشست خبری با رسانه های استان در آستانه هفته تربیت بدنی با گرامیداشت این هفته به تمامی زحمتکشان ورزش و جوانان در کشور و گیلان گفت : با تلاش تمامی همکاران و معاونت‌های این اداره کل امسال برنامه های کیفی و ارزشمندی در هفته تربیت بدنی برگزار می شود وی با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی و جوانان هم در این هفته پر رنگ تر از گذشته برگزار خواهد شد افزود در بخش فرهنگی ، ادای احترام به مقام شامخ شهدا از آغازین روز هفته ، یادواره شهدای ورزشکار رشت دیدار جامعه ورزش با نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار ، دیدار با قهرمانان و پیشکسوتان را خواهیم داشت .

مریم بخشی گفت از مهم‌ترین برنامه‌های ورزشی نیز می‌توان به افتتاح نمایشگاه عملی و آموزشی دستاوردهای ورزش و جوانان گیلان شورای عالی ورزش همگانی با حضور استاندار محترم ، تور جهانی والیبال ساحلی مسابقات دوچرخه سواری ،افتتاح یک طرح عمرانی و خانه‌های ورزش روستایی و جشنواره‌های ورزش های بومی محلی و روستایی اشاره کرد .
وی افزود: ۱۴ برنامه در حوزه جوانان هم در این هفته اجرایی می‌شود که می‌توان به برگزاری همایش افتتاحیه برترین های اوقات فراغت جوانان اشاره کرد .
مریم بخشی در پایان از تمامی رسانه‌ها خواست همچون گذشته برای اطلاع رسانی این رویدادها و فعالیت ها به مردم و مسئولین یار و یاور اداره کل ورزش و جوانان گیلان باشند.
وی افزود؛ درنمایشگاه علمی و آموزشی دستاوردهای ورزش وجوانان گیلان برای اولین بار استعدادیابی ،آموزش و ثبت نام ماه اول علاقه مندان رایگان و بیمه ورزشی با تخفیف ویژه انجام می شود.
مریم بخشی در ادامه  نشست خبری هفته تربیت بدنی و ورزش درخصوص وضعیت باشگاه سپیدرود نیز گفت با آمدن علی کریمی سپیدرود از نظر فنی و روانی به آرامش رسیده و در شرایط خوبی قرار دارد.
وی گفت حدود ۳ میلیارد تومان از بدهی های باشگاه سپیدرود در این مدت پرداخت شده و امیدواریم شرایط و نتایج روز به روز بهتر شود .
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در خصوص سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی انزلی نیز گفت : کار ساخت آن با جدیت در حال انجام است و پس از بازدید مسئولین شرکت توسعه و تجهیز وزارت روند ساخت سرعت گرفته است مریم بخشی در خصوص اعتبارات ورزشگاه ها نیز گفت : کوچکترین کاری در ورزشگاه ها با هزینه های بالایی انجام می شود در حالی که سال گذشته ما ۶ میلیارد تومان را به بازسازی ورزشگاه های رشت و انزلی اختصاص دادیم . اما الان برای تجهیز و بازسازی نور ورزشگاه سردار جنگل ۱ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم . وی گفت پیگیری های فراوانی برای تعویض مسیر جاده فلکده به ورزشگاه سردار جنگل شده و با پیگیری مسئولین امر در حال انجام است .وی همچنین از مسئولین هیئت‌های ورزشی گیلان خواست در انتخاب روابط عمومی های هیئت پس از تأیید روابط عمومی اداره کل اقدام کنند و این مسئله در چند روز آینده به آنها ابلاغ خواهد شد .
مریم بخشی گفت متاسفانه بسیاری از هیئت‌های ورزشی ما فعالیت های خوب و زیادی دارند اما چون روابط عمومی ندارند یا از افراد خبره در این بخش مهم استفاده نمی‌کنند هیچ فعالیتی از آنها رسانه ای نمی شود.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ابریشم پرس در خصوص آخرین وضعیت مجموعه ورزشی تختی گفت ورزشگاه تختی همه کارهایش در حوزه ما انجام شده و همه مطالبات پیمانکار نیز دریافت و در اختیارش قرار گرفته . همه تلاش ما این است که پروژه تختی در دهه فجر به افتتاح برسد.