امام جمعه موقت تهران در مراسم سالگرد ابوالشهدا تامینی در روستای لیچا شهر لشت نشا گفت نباید اجازه دهیم کشور اسیر سیاست‌بازی افرادی شود که به فکر سودجویی خودشان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، جت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی عصر یکشنبه در مراسم یادبود ابوالشهدا تامینی در مسجد جامع لشت‌نشاء اظهار داشت: امروز جهان اسلام به سخنان مقام معظم رهبری گوش می‌دهد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اگر دولتمردان به سخنان رهبری توجه می‌کردند امروز وضعیت کشور اینگونه نبود ابراز داشت: عدم توجه دولتمردان به سخنان رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی کشور را در تنگنا قرار داد.

صدیقی با انتقاد از عدم برنامه‌ریزی صحیح دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: امروز همه مسئولان باید در مسیر آرمان‌های اسلام، انقلاب و امام خمینی(ره) گام بردارند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران برای حفظ انقلاب شهدا و جانبازان فراوانی را تقدیم کردند خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم کشور اسیر سیاست‌بازی افرادی شود که به فکر سودجویی خودشان هستند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فروشندگان باید از کم‌فروشی و گران‌فروشی خودداری کنند اظهار داشت: در شرایطی که اقتصاد کشور دچار مشکل است و مسئولان به فرمایشات رهبری توجه نمی‌کنند نباید دست به احتکار کالا زد.

صدیقی علاقه‌مند شدن برخی افراد به راه شهدا و اهداف انقلاب پس از شهادت شهید حججی را از برکات خون این شهید دانست و افزود: امروز شهدا الگوی جوانان هستند و حضور جوانان در راهیان‌نور و پیاده‌روی اربعین برکت خون شهدا است.

وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی گسترده کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: کشور ما در زمان شاه وابسته به غرب بود اما امروز در حوزه صنعت نانو و صنعت موشکی توانایی حرف نخست را می‌زنیم.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه شهدا مسیر رسیدن به خدا را پیمودند خاطرنشان کرد: شهدا در برابر خداوند متعال تسلیم محض بودند و از دنیادوستی دوری می‌کردند.