فرماندار سیاهکل گفت متقاضیان طرح بوم گردی می توانند در زمان دریافت پروانه از دهیاری ها در صورت مصوبه شوراهای اسلامی مبلغ عوارض را از یک تا دو سال تقسیط و به دهیاری ها پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، رضا اسلامی با اعلام این مطلب افزود : با هماهنگی و مذاکره ایی که با سرپرستی شعب بانک کشاورزی استان داشتیم مقرر شد که متقاضیان تسهیلات طرح های اشتغالزایی از بانک کشاورزی آورده کمتری داشته باشند و در ازای مبلغ مابه التفاوت آورده ، موافقت گردید بانک کشاورزی یک سوم از بیست درصد آورده را مد نظر قرار دهد و آن هم می تواند اقداماتی همچون پی کنی ، مصالح ریخته شده به میزان ذکر شده باشد که این موضوع در تسریع در اجرای چند طرح اشتغالزایی روستایی موثر خواهد بود .
فرماندار سیاهکل همچنین با اشاره به اقدامات شهرستان در حوزه بوم گردی خاطر نشان ساخت : متقاضیان طرح بوم گردی می توانند در زمان دریافت پروانه از دهیاری ها در صورت مصوبه شوراهای اسلامی مبلغ عوارض را از یک تا دو سال تقسیط و به دهیاری ها پرداخت کنند.
وی افزود : نظام مهندسی هم در این راستا موافقت نمود با تقسیط پرداختی های متقاضیان بوم گردی به افزایش طرح های اشتغالزایی و بوم گردی و به تبع آن افزایش درآمد خانوارهای شهرستان کمک نماید.