معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اکران ١٠ اثر منتخب سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در استان، از انتشار جدول زمان‌بندی اکران این فیلم‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، سید امیر مصباح با اشاره به همزمانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در گیلان، اظهار کرد: ١٠ فیلم منتخب این دوره از جشنواره شامل شش فیلم ایرانی و چهار اثر خارجی از ١٠ لغایت ١٤ شهریورماه جاری در سینما میرزا کوچک رشت اکران خواهد شد.

وی با اشاره به اکران فیلم‌ها در سانس‌های ساعت ١٨ و ٢٠ این پنج روز، تصریح کرد: «اردک لی» ساخته بهروز قریب‌پور، «لکنت» محمدرضا حاجی‌غلامی، «آهوی پیشونی سفید٢» سیدجواد هاشمی، «ضربه فنی» غلامرضا رمضانی، «سوم شخص غایب» وحید نیکخواه آزاد و «آخرین داستان» اشکان رهگذر، فیلم‌های ایرانی منتخب جشنواره برای اکران در گیلان هستند.

معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: «شازده کوچولو»، «پرنسس طلسم‌شده»، «مرغ فلفلی» و «قهرمان کوچک» از آثار سینمایی ساخته دیگر کشورهاست که در جدول اکران جشنواره در گیلان قرار گرفته‌اند.

مصباح در پایان افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره می‌توانند به تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراجعه نمایند.

شایان ذکر است؛ سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از نهم لغایت پانردهم شهریورماه ١٣٩٧ به دبیری علیرضا رضاداد در اصفهان برگزار می‌شود.