فرماندار سیاهکل محور گردشگری دیلمان را مورد توجه جدی مسافرین دانست و از تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی خواست با تلاش بیش از پیش در این محور حضور داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم، فرماندار سیاهکل در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اعلام این مطلب افزود : در شهریور ماه هر سال به مانند ایام نوروز ترافیک بیشتری در محور های شهرستان سیاهکل رخ می دهد و می طلبد پلیس راه با همکاری راهور اقدامات لازم را در این خصوص صورت دهند تا ضمن آرزوی تعطیلات خوب برای خانواده ها و مسافرین محترم ، اقتصاد بازاریان شهرستان نیز از حضور مسافرین و گردشگران رونق داشته باشد.
مهندس اسلامی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان و مسافرین تصریح کرد : در شهرها و خارج از شهرهای حوزه استحفاظی شهرستان سیاهکل پلیس راه و راهور با نظارت وحساسیت بیشتری نسبت به رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان اقدام کنند و با بروز تخلفات حادثه ساز نیز برخورد لازم را داشته باشند.
رئیس شورای ترافیک شهرستان سیاهکل از رانندگان و مسافرین هم خواست با سرعت مجاز و رعایت قوانین و مقررات رانندگی در طول مسیر تردد کنند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.
مهندس اسلامی افزود : در ۴ ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته در مجموع کاهش حوادث جاده ای منجر به فوت یا مصدومیت در حوزه شهرستان سیاهکل مواجه بودیم و امیدواریم با رعایت سرعت مجاز و سایر قوانین راهنمایی و رانندگی توسط مسافرین محترم و حرکت فرهنگی مردم با همکاری با پلیس راه و راهور و رعایت قانون باعث کاهش بیشتر این آمار نیز باشیم.
فرماندار سیاهکل محور گردشگری دیلمان را مورد توجه جدی مسافرین دانست و از تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی خواست با تلاش بیش از پیش در این محور و مسیر سراوان -سیاهکل حضور داشته باشند تا با همکاری پلیس راه و راهور تعطیلات خوبی را برای مسافرین و خانواده های آنها بهمراه رونق اقتصاد بازار شهرستان شاهد باشیم.
وی افزود : پلیس راه با همکاری راهور از تردد کامیون های با تناژ خارج از ظرفیت باربری به جهت تخریب راههای درون و برون شهری جلوگیری کنند تا حقوق شهروندی بهمراه قانون نیز رعایت شود و بصورت موردی در تمام طول شبانه روز با توجه به موارد متذکره کنترل لازم را نیز داشته باشند.
مهندس اسلامی در پایان گفت : جلسات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به منظور بررسی مسائل ومشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل و ارائه راهکارهای لازم واجرایی تشکیل می شود و مصوبات این جلسات جنبه عملیاتی دارد و برخی از موضوعات ترافیکی جنبه حیاتی و بسیار مهمی برای شهرستان ومردم منطقه دارد و باید به این مقوله توجه جدی و همه تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود.