محمدیان گفت با توجه به اینکه بیش از 5 روز از حادثه گذشته و کسی مراجعه نکرده احتمال افزایش تعداد مفقودین و کشته شدگان را رد میکنم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، رئیس شورای اسلامی روستای کاکرود در گفتگو با خبرنگار ابریشم پرس در خصوص سیل روز جمعه گفت : به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه باران شدید از بالادست سرازیر شد که موجب حادثه شد . در این حادثه ۳ نفر از اهالی بومی روستا و  یک نفر غیربومی اهل لاهیجان مفقود شده اند

محمدیان همچنین درخصوص احتمال افزایش تعداد مفقودین و کشته شدگان نیز گفت با توجه به اینکه بیش از ۵ روز از حادثه گذشته و کسی مراجعه نکرده احتمال افزایش تعداد مفقودین و کشته شدگان را رد میکنم .

وی ادامه داد از لحظه وقوع حادثه نیروهای هلال احمر در محل حضور داشتند و فرماندار ، نماینده مجلس ، استاندار و نماینده ویژه وزیرکشور هم از صحنه بازدید کرده اند اما نگرانی خود را اینجا اعلام میکنم . رهبر انقلاب میفرماید پیگیری خوب است اما بلایی است که خوب شروع میشود اما خوب ادامه پیدا نمیکند و این عیب است .آنطور که من مشاهده میکنم روند اینجا کمی از برنامه های اساسی در حال فاصله گرفتن است . خواهش میکنم این مردم را تنها نگذارند .

رئیس شورای اسلامی کاکرود افزود آنطور که بررسی کرده ایم بالای ۳۰ هکتار از باغات فندوق که تنها منبع درآمد مردم منطقه است از بین رفته است .

محمدیان در ادامه خبر داد  سردار عبدالله پور فرماندهی سپاه قدس گیلان  پس از بازدید از منطقه  دستور دادندتاروند اسکان اهالی که خانه های خود را از دست داده اند هرچه سریع ترانجام شود تا به زندگی خودبازگردند.

رئیس شورای روستای کاکرود افزود عصر دوشنبه آیت الله حسینی اشکوری از اعضای مجلس خبرگان رهبری از منطقه بازدید کردند و ایشان دعایی کردند که پس از آن عصر دوشنبه یک قطعه از پا در محدوده ۳۵ کیلومتری کاکرود پیدا شد و عصر سه شنبه نیز با همکاری نیروهای سپاه و هلال احمر یک جنازه  مروبط به یک خانم در منطقه پیدا شد.