عضو شورای شهر لاهیجان در جلسه شورای شهر به پوشش بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری اشاره و خواستار پیگیری این موضوع با توجه به مشکلات کارکنان شهرداری در این بخش شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، رضا نصرتی در دهمین جلسه شورای شهرضمن آرزوی طاعات همه روزه داران ، پیشاپیش عید سعید فطر را به کلیه مسلمانان جهان به ویژه شهروندان شریف لاهیجان تبریک و تهنیت گفت .

وی با اشاره به اینکه همشهریان عزیز در مناطق شمالی شهر لاهیجان ( از جمله کوچه های گلستان و جمهوری و …) با مشکل آب شرب مواجه می باشند اظهار داشتند : اداره آب منطقه ای گیلان در همین راستا درخواست انجام حفاری و لوله گذاری بمنظور رینگ آب شهر در مسیرهای میدان چای ، خیابان جمهوری ، خیابان توحید و گلستان ۳ را دارد که نیاز به برنامه ریزی سریع و انجام کارشناسی لازم توسط امور آبفا و شهرداری بوده تا هرچه سریعتر مشکل شهروندان در این زمینه مرتفع شود .

وی به بازدید اخیر از مجتمع فرهنگیان و بررسی مشکلات عزیزان ساکن در این مجتمع اشاره و خواستار تسریع در اجرای تعهدات مطرح شده ، شدند .

وی به مذاکرات انجام شده به جهت پوشش بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری اشاره و خواستار پیگیری این موضوع با توجه به مشکلات کارکنان شهرداری در این بخش شدند .